Apie nėštumo ir motinystės virsmą

Renkame grupę besilaukiančiųjų stovyklai birželio 13-16 d.!

6/9/2021 1 min read

Jei reikėtų apibrėžti, kaip suprantu nėštumo ir motinystės virsmą, turbūt pasakyčiau, kai tai - ...

• Naujas suvokimas, kas yra meilė ir gyvybė. Ir tai gali kurtis per jus!

• Labiau emocinis ir dvasinis nei racionalus patyrimas, nes „augindama vaikus gali šiek tiek pamesti galvą, bet neabejotinai susitiksi savo sielą“ (Nežinomas autorius).

• Susitikimas su nauja savasties puse. Juk „tą akimirką, kai gimsta kūdikis, taip pat gimsta ir mama. Iki šiol ji niekada neegzistavo. Nors ji egzistavo kaip moteris, bet ne kaip mama. Ši mama - tai kažkas absoliučiai naujo.“ (Bhagwan Shree Rajneesh).

• Tai brandinanti ir išlaisvinanti patirtis, skatinanti suprasti, kad „nėra įmanoma būti tobula mama, bet yra milijonas būdų kaip būti gera mama“ (J. Churchhill).

• Kantrybės raumens „kačialinimas“, nes „visi dalykai gyvenime pradžioje yra sunkūs, iki kol pasidaro lengvi“ (Saadi).

Su šiomis ir kitomis temomis besilaukiančias moteris pabūti kviečiame birželio 13-16 d. organizuojamoje stovykloje „Kaip gimsta mama?“. Ją organizuojame jau antrus metus su sertifikuota nėščiųjų jogos trenere Lina Jurevičiūte ir Laura Charalampidou. Šioje stovykloje siekiame sukurti saugią erdvę nėštumo jausmams ir besilaukiančioms svarbiems klausimams. Vadovaujamės holistiniu požiūriu, tad programoje apjungiamos kūno terapijos praktikos (joga, meditacija, relaksacijos, kvėpavimo technikos), psichologiniai seminarai apie nėštumą, pasiruošimą gimdymui, pasirūpinimą savo ir kūdikio emociniais poreikiais, psichologinės grupės, biblioterapija, klausimų ir atsakymų sesijos, veganiškas maistas ir kita. Tikimės, kad visa tai dalyvėms padės atsipalaiduoti ir vidumi ruoštis gimdymui.

Platesnį stovyklos aprašymą galite rasti nuorodoje paskyros profilyje. O jei turite klausimų, rašykite!